Dnešní den

13.10.2011 10:53

Dnes má Lentilka říji. Šla na zkoušku k Geníkovi, co na sebe asi řeknou, a okavidně ano. Někokrát ji opakovaně kryl. Jasně dal najevo, že pověst svůdníka a Casanovy rozhodně nemá pro nic za nic. Vlítl na Lentilku snad ještě když jsem ji měla v ruce a pokládala ji do boxu:)) Takže pokud se zadaří, budeme očekávat mimísky 20. 12. 2011 :))

Dnes jsem si tak říkala, že je možná čas dát holky společně do velkého giga boxíku. Po mimčách jsou už fit a mohlo by jim to spolu sedět.

 V boxíku se to trochu uvolní, protože v sobotu ráno odjíždí do svých domovů další dva kluci – oba směr Pardubice.

Na zem jsem dala ručník, na ten a k nim pomalu přidávala Tifanny, Beu, Lentilku a Kasandru. Na chvíli to na mě hrály holky dobře, že to jako půjde.. Bylo to jen na oko. Lentilka dračice dnes má říji, není to tedy ona kdo má náladu asi pod psa. S holkama baštila a docela v klidu, ale za to Kasy to tentokrát vzala do svých tlapek a jako Xena dračice začala holky honit kousat a šikanovat.. Moje milovaná holčička a takový zlořád!! Chvíli jsme to zkoušeli, ale vzhledem ke kousancům, kterými častovala všechny kolem – dostala vynadáno, promluvu do duše a šup zpět k sobě – můra jedna.

Takže každej zase zpět.. No, uvidíme v sobotu,když kluci odfrčí.. Asi další pokus o smír mezi holkama......