Šikulkové

30.08.2011 00:00

Miminečka krásně rostou. Volný už je jen Agginek. Ale snad i ten bude mít štěstíčko a brzy si ho někdo vyhlídne.:). Tiff a Hett už mají pupíky jak balony. Jsou obě klidné trpitelky. Miminka jim v pupíkách dovádí jak blázínci. Holky už maj pupky dole tak uvidíme kdy to teda bude.

Miláčkové šikovní- jedině tak můžu naše morčátka pochválit. Na diskuzích jsem přečetla spoustu rad o tom jak udělat morčíkům ubykaci tak příjemnou jak to jen jde. Samozřejmostí tedy je nenechat je válet jen tak v pilinách, ale pokusit se je naučit na wc. No musím přiznat,že moc velký úspěch jsem tomu nedávala. Ale chyba lávky. První šla na zkoušku Kasandra a ta i v pokročilém těhotenství zareagovala bezvadně a i s pupíkem lezla na wcko. Pochopila hnedle první den a perfektně. Po takovém úspěchu mě to samozřejmě nakoplo a holky všechny mají wc-ko a místo pilin na ležení dostaly froté ručníky. Bohužel stejný efekt ,ale zatím není u kluků..no jsou to čuníci a rádi svůj chlíveček:)) no budem na tom pracovat..

Musím samozřejmě pochválit i  miminka která následují mamču a čurděj taky tam kde mají. bobíky občas jsou všude,ale i tak je to mooooc velký úspěch.